Pilates logomenuhomereformergalerianauczycielewarsztatykontaktmenumenu
text
pilnates
Joseph Pilates 1880-1967
Joseph Pilates, urodzony w 1880 w Dusseldorfie w Niemczech, jest twórcą metody zwanej jako "Pilates", którą sam nazwał "Kontrologią".

Pilates jako dziecko był bardzo chorowity - cierpiał m.in. na astmę i krzywicę. Chcąc poprawić swoje zdrowie, zaczął ćwiczyć, na tyle skutecznie, że już w wieku 14 lat mógł pracować jako model rysunków anatomicznych.
wiecej

Wanda Ryba

Studio Pilates, ul. 1 Maja 43b, Jelenia Góra

Zajęcia prowadzi Wanda Ryba - absolwentka Body Control Pilates Academy w Londynie

Z prawdziwą radością mam zaszczyt zaprosić Panie do stworzonego przeze mnie Studia Pilates w Jeleniej Górze. Pragnę, aby stało się ono miejscem gdzie można spędzać czas nie tylko przyjemnie, ale również z dużą korzyścią dla swojego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Stworzyłam je jako oazę spokoju i relaksu. Jednak moim głównym celem jest pokazanie jak wiele można zrobić dla siebie, dla swojego wyglądu i zdrowia ćwicząc regularnie metodą Pilates. Chcę nauczyć kobiety nowego podejścia do swojego ciała, wpoić prawidłowe wzorce ruchu i przekonać jak wiele zależy od nas samych. A wszystko to pomogę osiągnąć bez nadmiernego wysiłku, bez ryzyka kontuzji i bez stresu.

Poprzez prawidłowe, systematyczne wykonywanie ćwiczeń można wysmuklić sylwetkę, wzmocnić mięśnie i przywrócić im ich właściwe funkcje, uelastycznić kręgosłup, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Całe ciało odzyskuje sprężystość, figura staje się młodzieńcza a chód lekki i pełen gracji. Zmienia się zatem nie tylko nasz wygląd, stan zdrowia i samopoczucie, ale również sposób w jaki się poruszamy.

Serdecznie zapraszam Panie do udziału w zajęciach. Proponuję zarówno sesje grupowe jak też indywidualne. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 509 374 254.

Zapraszam serdecznie
Wanda Ryba


Powrót


zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
zdjecie
left
pilates © Copyright by Body Control Pilates ® w Polsce 2007 - 2016 Licznik (http://cenebit.biz/liczniki)
ultrafiolet